Avaleht : File Types : XLS-fail

. XLS Faililaiend

File TypeExceli arvutustabel

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.9 (561 Hääli)
KategooriaArvutustabeli failid
vormingBinaarne

Mis on XLS-fail?

XLS-fail on a tabelisse Microsoft Exceli loodud või mõne muu arvutustabeliprogrammi, näiteks OpenOffice Calc või Apple Numbers, eksportitud fail. See sisaldab ühte või mitut töölehte, mis salvestavad ja kuvavad andmeid a tabel vormingus. XLS-failid võivad salvestada ka matemaatilisi funktsioone, diagramme, stiile ja vormindust.

Lisateave

.Xls-faili ekraanipilt rakenduses Microsoft Excel 2019

XLS-fail on avatud rakenduses Microsoft Excel 2019

Arvutustabelit kasutatakse andmete korrastamiseks, analüüsimiseks, manipuleerimiseks ja visualiseerimiseks. See koosneb ridade ja veergudega tabelist. Laud rakkude võib sisaldada käsitsi sisestatud andmeid või teiste lahtrite andmetest arvutatud tulemusi.

Excel on maailmas enim kasutatav arvutustabelirakendus. See on kaasas iga Microsoft Office'i komplekti väljaandega ning seda kasutatakse kodu-, akadeemilises ja ärikeskkonnas. Kui töötate kontorikeskkonnas, on suur tõenäosus, et olete XLS-faili näinud ja avanud.

MÄRKUS: XLS-failid salvestatakse Exceli kahendfailivormingus, mis oli peamine vorming, kuni Office 2007 avati XML-vorming koos programmiga Excel XNUMX. Enamik Exceli faile salvestatakse nüüd Office Open XML-vormingus koos .XLSX faililaiend. Kuid Microsoft Excel ja paljud teised arvutustabeliprogrammid toetavad endiselt vanemat XLS-vormingut.

Ühised XLS-i failinimed

Töövihik1.xls - Vaikimisi failinimi Microsoft Excel annab uutele arvutustabelitele enne Excel 2007, mis loob uued arvutustabelid failinimega Workbook1.xlsx.

XLS-faile avavad programmid
Uuendatud 8 / 2 / 2019

Teave XLS-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .xls-järelliitega fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud Exceli arvutustabeli failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Maci, Windowsi, Linuxi, Androidi ja iOS-i programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.