Avaleht : File Types : W3D-fail

.W3D Faililaiend

File TypeAdobe Shockwave 3D-fail

arendajaAdobe Systems
Populaarsus
3.9 (8 Hääli)
Kategooria3D-pildifailid
vormingBinaarne

Mis on W3D-fail?

Fail, mida kasutab Adobe Director, programm, mida kasutatakse veebi, CD-de ja DVD-de jaoks interaktiivse multimeediumisisu loomiseks; salvestab 3D-stseeni ja / või animatsiooni, mis eksporditi kolmanda osapoole 3D-modelleerimisprogrammist ja imporditi seejärel Adobe Directorisse veebis avaldamiseks.

Lisateave

W3D-faile saab lisada Adobe Directori filmiprojekti (.SULLE fail) või sellele viitab Shockwave'i multimeediumrakendus, mis on veebis avaldatud. Neid mängitakse Adobe Shockwave Playeriga, mille asendas Adobe välklamp Mängija.

MÄRKUS: Intel ja Macromedia (mille omandas Adobe Systems) lõid ühiselt W3D-vormingu. See oli loodud selleks, et kolmanda osapoole 3D-modelleerimise tööriistad saaksid 3D-stseene eksportida ja seejärel Shockwave Playeri abil veebis voogesitada.

Programmid, mis avavad W3D-faile
Uuendatud 6 / 25 / 2012

W3D-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .w3d sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud Adobe Shockwave 3D failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Maci ja Windowsi programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.