Avaleht : File Types : TRX-fail

.TRX Faililaiend

Failitüüp 1Visual Studio testi tulemuste fail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
4.2 (10 Hääli)
KategooriaArendaja failid
vormingXML

Mis on TRX-fail?

Windowsi tarkvara arendamiseks kasutatava Microsofti rakenduse Visual Studio loodud testitulemifail; sisaldab katse tulemusi, mis on salvestatud XML formaat; kasutatakse testitulemuste kuvamiseks Visual Studios ja ajalooliste testjuhtumite tulemuste salvestamiseks.

Lisateave

TRX-faile võib luua ka Microsoft MSTesti abil, mis on käsurea utiliit, mis käitab Visual Studio 2005 ja uuemates versioonides loodud üksuste teste. Programmi käivitatav fail MSTest.exe on mitmesuguseid käsureavalikuid, mida saab kasutada testide väljundi kohandamiseks.

MÄRKUS: Testitulemused jäävad Visual Studio mällu seni, kuni need on sõnaselgelt TRX-faili kettale kirjutatud. Neid saab salvestada, kasutades Visual Studio'i suvandit "Ekspordi testkäivituse tulemused".

TRX-faile avavad programmid
Uuendatud 1 / 27 / 2010

Failitüüp 2Püsivara pildifail

arendajaN / A
Populaarsus
3.9 (9 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingBinaarne

.TRX-failide ühendus 2

püsivara pilt, mida kasutavad erinevad sisseehitatud arvutiseadmed, sealhulgas Linksys WT54G ruuteri seeria; sisaldab nii püsivara pildi sisu kui ka päist, mis annab faili pikkuse, kontrollsumma ja partitsioonide nihked; kasutatakse seadme püsivara taastamiseks või värskendamiseks.

Lisateave

TRX-faile võib pakkuda ka . BIN vorming, mis tavaliselt on TRX-faili tootjapoolne versioon.

TRX-faile avavad programmid
Linux
OpenWRT
Uuendatud 1 / 27 / 2010

Failitüüp 3PASSOLO tõlkeloendi fail

arendajaSDL
Populaarsus
3.8 (6 Hääli)
KategooriaSeadete failid
vormingBinaarne

.TRX-failide ühendus 3

Kasutajaliideste keelte tõlkimiseks kasutatava programmi PASSOLO loodud tõlkeloend; sisaldab stringide kogu mitmes keeles; kasutatakse konkreetse programmi raames võtmefraaside tuvastamiseks ja nende tõlkimiseks ühest keelest teise.

Lisateave

MÄRKUS: Kui TRX-failid on eksporditud, on need lukustatud ja neid ei saa PASSOLO-s uuesti muuta.

TRX-faile avavad programmid
Windows
SDL PASSOLO
Uuendatud 1 / 27 / 2010

Failitüüp 4Pakkimisfaili WebAuthorize

arendajaCyberCash
Populaarsus
3.0 (2 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingN / A

.TRX-failide ühendus 4

Krediitkaarditehinguid töötleva programmi WebAuthorize loodud pakettfail; salvestab üksteist tehinguvälja kogu tehingu ID, krediitkaardi numbri, krediitkaardi kehtivuse lõppemise, krediitkaardi autentimisnime, AVS-i, sihtnumbri, summa, kliendi ID ja arve ID jaoks.

Lisateave

TRX-faile kasutatakse krediitkaarditehingute pakkide töötlemiseks automatiseeritud süsteemi kaudu ja need koosnevad tavaliselt terve päeva äritehingutest. Neid kasutatakse tavaliselt e-kaubanduses.

TRX-failid nimetatakse kaupmehe identifikaatori, tilde, partii numbri ja faililaiendiga ".trx". Näiteks "kaupmees1 ~ 3245.trx".

WebAuthorize'i eelkäija PC Authorize'i tootjad Tellan Software ostis 1999. aastal CyberCash, kelle ostis VeriSign ja hiljem PayPal.

TRX-faile avavad programmid
Windows
CyberCash WebAuthorize
IEA Emerald Management Suite
Linux
IEA Emerald Management Suite
Uuendatud 1 / 27 / 2010

TRX-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .trx sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.