Avaleht : File Types : TMDX-fail

. TMDX Faililaiend

File TypeTextMakeri dokument

arendajaTarkvara SoftMaker
Populaarsus
4.0 (5 Hääli)
KategooriaTekstifailid
vormingN / A

Mis on TMDX-fail?

TMDX-fail on SoftMaker Office'i kaasatud tekstitöötlusrakenduse TextMaker loodud dokument. See võib sisaldada teksti, pilte, joonistatud objekte ja lehe vormindamise omadusi. TMDX-failid asendasid TMD-faile, mida kasutati TextMakeri varasemate versioonide dokumentide salvestamiseks.

Lisateave

.Tmdx-faili ekraanipilt SoftMaker Office TextMaker 2018-s

TMDX-fail on avatud SoftMaker Office TextMaker 2018-s

TMDX-failid salvestatakse varalises vormingus ja need on peamine WordMakeriga seotud failitüüp, mis sarnaneb Microsoft Wordiga. TMDX-faile kasutatakse sarnaselt sellele, kuidas Doc. ja . DOCX faile kasutab Microsoft Word. Arvutustabeli salvestamiseks luuakse TMDX-fail, mille saab edasiseks redigeerimiseks sulgeda ja uuesti avada.

TMDX-faile võib luua a-st .TMV ja TMVX-mallid või DOC- ja DOCX-dokumendid. Samuti võib neid TextMakeris teisendada erinevatesse vormingutesse, sealhulgas . PDF, DOC, DOCX, .DOTX, .TMD, TMV, TMVX, Odt, .PSWja . RTF.

Programmid, mis avavad TMDX-faile
Uuendatud 4 / 3 / 2018

TMDX-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .tmdx sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud failitüüpi TextMaker Document, failivormingu kirjeldust ning Windowsi, Linuxi ja Androidi programme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.