Avaleht : File Types : TMD-fail

.TMD Faililaiend

Failitüüp 1TextMakeri dokument

arendajaTarkvara SoftMaker
Populaarsus
3.5 (25 Hääli)
KategooriaTekstifailid
vormingBinaarne

Mis on TMD-fail?

TextMakeri loodud tekstitöötlusrakendus, mis on osa SoftMaker Office'ist; toetab teksti, pilte, joonistatud objekte ja lehtede vormindamise omadusi; kasutatakse autoritud dokumentide säilitamiseks.

Lisateave

TMD-failid asendati . TMDX faile.

Programmid, mis avavad TMD-faile
Uuendatud 4 / 3 / 2018

Failitüüp 2MySQLi ajutine andmebaasifail

arendajaOraakel
Populaarsus
2.8 (4 Hääli)
KategooriaAndmebaasifailid
vormingBinaarne

.TMD-failide ühendus 2

Vaheandmebaasifail, mille on loonud avatud lähtekoodiga relatsiooniandmebaasiprogramm MySQL; sisaldab teavet, mis aitab MySQL-il täielikuks andmebaasi taastamiseks või teisendamiseks; loodud andmebaasi kataloogis, kus .MYI, .MYDja .FRM failid asuvad.

Lisateave

TMD-faile saab luua siis, kui myisampack Käivitatakse MySQL-käsk. Kui protsess enne lõpetamist lõpetatakse, ei pruugi ajutisi TMD-faile kustutada. TMD-faile võib luua ka teiste MySQL-i andmebaasitoimingutega.

Programmid, mis avavad TMD-faile
Windows
MySQL
moon
MySQL
Linux
MySQL
Uuendatud 5 / 5 / 2010

Failitüüp 3PlayStationi mängu mudeli fail

arendajaN / A
Populaarsus
2.8 (4 Hääli)
Kategooria3D-pildifailid
vormingBinaarne

.TMD-failide ühendus 3

3D-mudel, mida mõned mängud kasutavad PlayStationi konsoolisüsteemide jaoks; salvestab kolmemõõtmelise pildi geomeetria (tipud ja kujundid); kasutatakse mängutegelaste, maastike, koletiste ja muude mänguobjektide jaoks.

Lisateave

TMD-faile kasutava PlayStationi mängu näide on Jurassic Park: Operation Genesis. Mõnda TMD-faili saab vaadata MilkShape 3D-ga, kuid ilma värvimata.

Programmid, mis avavad TMD-faile
Uuendatud 10 / 20 / 2011

Failitüüp 4Nintendo pealkirja metaandmete fail

arendajaNintendo
Populaarsus
2.5 (2 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingN / A

.TMD-failide ühendus 4

TMD-fail sisaldab pealkirja metaandmed kasutatakse Nintendo 3DS-, Wii- ja WiiU-mängude terviklikkuse kontrollimiseks ja käitamiseks. See salvestab metaandmed faili kohta, mis sisaldab tegelikke mänguandmeid, näiteks APP-, 3DS- või CIA-faili, ning mängu käivitamiseks on viidatud mängu andmefaili sisu dekrüpteerimiseks ja kontrollimiseks. TMD-faile levitavad tavaliselt Nintendo värskendusserverid (NUS).

Lisateave

TMD-failid võivad salvestada erinevaid metaandmeid olenevalt konsoolist, kus mäng on loodud. Näiteks sisaldab WiiU mängu TMD-fail nõutavat WiiUOS-i versiooni, samas kui 3DS-mängu TMD-fail seda teavet ei sisalda.

Enamik 3DS-, Wii- ja WiiU-mängijatest ei leia TMD-faili, kuna sellele viitab mängu käivitamisel taustal olev Nintendo konsool. Mängijad aga, kes tahavad jäljendama nende arvutis olev mäng näeb suure tõenäosusega põhimängu andmefailiga kaasas olevat TMD-faili (koos TIK- ja CERT-failidega).

Programmid, mis avavad TMD-faile
Windows
Citra
moon
Citra
Linux
Citra
Uuendatud 4 / 12 / 2019

TMD-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .tmd sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.