Avaleht : File Types : SFX-fail

.SFX Faililaiend

Failitüüp 1SoundFX helifail

arendajaN / A
Populaarsus
3.8 (11 Hääli)
KategooriaHelifailid
vormingN / A

Mis on SFX-fail?

SFX-fail on helifail, mis on salvestatud SoundFX-vormingus. See sarnaneb SoundTrackeriga (.TFMX) fail, kuid on mõeldud heliefektide jaoks. SFX-failid võivad sisaldada mustreid ja heliefekte, kuid on tavaliselt lühikese pikkusega.

Lisateave

SFX-faile loonud programme ei arendata ega hooldata enam. Kuid mõned audioreklaamide programmid, näiteks OpenMPT, võivad need ära tunda.

SFX-faile avavad programmid
Windows
OpenMPT
Uuendatud 8 / 18 / 2017

Failitüüp 2Windowsi isepakkuv arhiiv

arendajaN / A
Populaarsus
3.7 (65 Hääli)
KategooriaTihendatud failid
vormingBinaarne

.SFX-failide ühendus 2

Tihendatud arhiiv, mis sisaldab ühte või mitut faili; võib kasutada ühte mitmest erinevat tüüpi tihendamisest, näiteks .7Z, .ZIPvõi .rar kokkusurumine; jookseb avatuna ise ning dekompresseerib ja eraldab sisu; võimaldab kasutajatel arhiivi avada ilma failide dekompressimisprogrammi vajamata.

Lisateave

SFX-faile saab luua mitme erineva programmiga, sealhulgas RARLAB WinRAR, Corel WinZip, 7-Zip, ESTSoft ALZip ja Smart SFX Pro. 7-Zipiga loodud SFX-faile saab PeaZipiga eraldada.

MÄRKUS: Iseväljavõtvates arhiivides kasutatakse tavaliselt . EXE mitte laiendus ".sfx".

SFX-faile avavad programmid
Uuendatud 5 / 16 / 2014

SFX-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .sfx sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.