Avaleht : File Types : SC2 fail

.SC2 Faililaiend

Failitüüp 1SimCity 2000 linnafail

arendajaMaxis
Populaarsus
4.0 (3 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingBinaarne

Mis on SC2-fail?

Mängufail, mida kasutab linnaehitamise simulatsioonimäng SimCity 2000; kasutavad ka Streets of SimCity ja SimCopter, mis parandavad 2D mängimist 3D-vormingus; sisaldab linna maastiku, hoonete, teede, vee ja muude kaardifunktsioonide spetsifikatsioone; kasutatakse kaardi starditingimuste jaoks.

Lisateave

SC2-failid salvestatakse vahetusfailivormingusse (.IFF failid), vormingut, mida on kasutanud paljud Electronic Artsi mängud.

MÄRKUS: SimCity 2000 anti algselt välja Maci varajastele platvormidele ja MS-DOS. Mängu mängimiseks Windowsi, Maci või Linuxi uusimates versioonides saate kasutada DOS-i emuleerimise tarkvara, näiteks DOSBox või Oracle'i VirtualBox (installitud DOS-iga).

Programmid, mis avavad SC2-faile
Uuendatud 6 / 24 / 2011

Failitüüp 2Tankide maailm Blitzi mudelifail

arendajaWargaming.net
Populaarsus
3.3 (9 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingN / A

.SC2 failide ühendus 2

SC2-fail on näidisfail, mida kasutab World of Tanks Blitz, tasuta massiivselt mitmikmängus toimuv tankide lahingumäng. See sisaldab mängus kasutatava paagi mudelit, mis sisaldab püssi, tornit, mootorit ja vedrustust.

Lisateave

SC2-faile näevad tavaliselt ainult kasutajad, kes soovivad World of Tanks Blitzi mängimist muuta. Kuid SC2-failid on salvestatud varalises vormingus ja lisaks World of Tanks Blitzile pole teada ühtegi programmi, mis saaks SC2-faile avada.

SC2-failid leiate järgmisest asukohast:

WorldOfTanksBlitz / Data / 3d / [riik] / pildid

Programmid, mis avavad SC2-faile
Uuendatud 3 / 28 / 2018

Failitüüp 3Lahtris II näidise määratluse näidis

arendajaN / A
Populaarsus
3.0 (1 Hääletama)
KategooriaHelifailid
vormingN / A

.SC2 failide ühendus 3

Sisaldab ühe instrumendi määratlust ja viiteid instrumendi kasutatavatele välistele helifailidele; loodud Macintoshi ja Windowsi platvormidel, kuid pole omavahel ühilduvad.

Lisateave

Ei sisalda tegelikke heliandmeid.

Programmid, mis avavad SC2-faile
Windows
Proovirakk II
FMJ Tarkvara Awave Studio
moon
Proovirakk II
Uuendatud 12 / 1 / 2006

Teave SC2 failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .sc2 sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.