Avaleht : File Types : SB-fail

.SB Faililaiend

Failitüüp 1Projektifaili kriimustada

arendajaMIT
Populaarsus
4.3 (337 Hääli)
KategooriaArendaja failid
vormingBinaarne

Mis on SB-fail?

SB-fail on MIT-is (Massachusettsi Tehnoloogiainstituut) loodud rakenduste arendusplatvormi Scratch loodud projekt. See sisaldab kogu projekti teavet, sealhulgas mis tahes imporditud meediumit, nagu spritid, helid ja pildid. SB-failid asendati .SB2 failid, mis on salvestatud Scratch 2.0-vormingus.

Lisateave

.Sb-faili ekraanipilt MIT Scratch 2-s

SB-fail on avatud MIT Scratch 2-s

SB-fail on peamine fail, mis on seotud MIT Scratch 1-ga. Fail salvestatakse Scratch-failivormingus, mis koosneb programmeerimiskeeles Scratch kirjutatud koodist. Scratchi projektifaile võib kasutada väikeste mängude ja muud tüüpi interaktiivsete programmide loomiseks.

Scratchi töötas välja MITi meedialabor ning seda kasutavad peamiselt õpetajad ja õpilased animatsioonide ja mängude loomiseks. Programm on saadaval veebis või võrguühenduseta redaktorina Windowsi, macOS-i ja Linuxi jaoks.

MÄRKUS: Scratchi projekti võib koostada Java arhiivina (. JAR fail), mida saab käivitada veebibrauseris.

SB-faile avavad programmid
Uuendatud 7 / 18 / 2019

Failitüüp 2Väike algkoodifail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.5 (22 Hääli)
KategooriaArendaja failid
vormingtekst

.SB-failide ühendus 2

Microsoft Small Basici programmeerimiskeelt kasutades loodud lähtekoodi fail; sisaldab programmi Small Basic koodi; saab kompileerida käivitatava faili . EXE faili abil Small Basic; kasutatakse tavaliselt lihtsate mängude loomiseks.

Lisateave

Pakkudes lihtsa süntaksi ja graafilise kasutajaliidese, aitab Small Basic tutvustada õpilastele õppekeskkonnas programmeerimist. Väikesed põhiprogrammid võidakse veebis avaldada ja neid saab mängida Microsoft Silverlighti mängija abil.

SB-faile avavad programmid
Uuendatud 3 / 22 / 2010

Failitüüp 3Slaxi kimp

arendajaLõõgastu
Populaarsus
3.0 (15 Hääli)
KategooriaSüsteemi faile
vormingBinaarne

.SB-failide ühendus 3

Tarkvarapakett, mida kasutab Linuxi kaasaskantav variant Slax; saab salvestada tarkvararakendust, taustapilte, mängu või mõnda muud komplekti, mis on ette nähtud Slaxi arvutisse installimiseks; võib olla eelinstallitud koos Slaxiga või olla alla laaditud moodul.

Lisateave

Kui laadite alla Slaxi mooduli Slaxi veebisaidilt, saate SB-faili kopeerida / slax / moodulid / kataloogi ja see loetakse automaatselt järgmise süsteemi käivitamise ajal.

SB-faile avavad programmid
Linux
Lõõgastu
Uuendatud 1 / 2 / 2013

Failitüüp 4Allkirjastatud baitide helifail

arendajaN / A
Populaarsus
2.5 (15 Hääli)
KategooriaHelifailid
vormingN / A

.SB-failide ühendus 4

Toored, allkirjastatud 8-bitised (1-baidised) heliandmed, mis on kodeeritud pulsikoodimodulatsiooni (PCM) abil - meetod analooghelisignaalide kodeerimiseks digitaalsel kujul

SB-faile avavad programmid
Uuendatud 2006

SB failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .sb sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.