Avaleht : File Types : S Fail

.S Faililaiend

Failitüüp 1Lähtekoodi fail

arendajaN / A
Populaarsus
4.1 (32 Hääli)
KategooriaArendaja failid
vormingtekst

Mis on S-fail?

S-fail on üldine lähtekoodi fail, mis sisaldab arvutiprogrammi allikat. See võib olla kirjutatud mitmes erinevas programmeerimiskeeles, kuid seda kasutatakse tavaliselt assamblee koodi salvestamiseks.

Lisateave

Kui leiate S-faili ja ei tea, mis programmeerimiskeelt see sisaldab, saate selle avada mitmesuguste teksti- ja lähtekoodiredaktorite abil. Mõned programmid, mis saavad S-faile avada ja redigeerida, on Microsoft Notepad, gVim, MacroMates TextMate, Bare Bones BBEdit ja Vi.

S-faile avavad programmid
Uuendatud 11 / 15 / 2018

Failitüüp 2Microsofti rongisimulaatori kujufail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.0 (3 Hääli)
Kategooria3D-pildifailid
vormingtekst

.S-failide ühendus 2

Kujundusfail, mida kasutab Microsoft Train Simulator - programm, mis võimaldab kasutajatel mängida vedurite inseneri või reisija rolli; sisaldab kujuandmeid nagu geomeetria, pildid, suurus, tekstuur ja valgusefektid; kasutatakse vedurite kohandamiseks ja kuvamiseks rongisimulaatoris.

Lisateave

S-faile saab kasutada kasutajate lisatud uue vedurigraafika "kohandamiseks". Neid saab luua programmi "Conv3DS" abil .3DS failid rongisimulaatoris. Kui S-fail on loodud, võib seda redigeerida tekstiredaktori abil.

S-faile avavad programmid
Windows
Microsofti rongisimulaator
Uuendatud 1 / 5 / 2010

Teave S-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .s sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.