Avaleht : File Types : RSA-fail

.RSA Faililaiend

Failitüüp 1RSA sertifikaadifail

arendajaN / A
Populaarsus
4.0 (43 Hääli)
KategooriaMuud failid
vormingN / A

Mis on RSA-fail?

Fail, mis sisaldab RSA-d digitaalne sertifikaat; kasutatakse avaliku võtme krüptograafias ja võimaldab kaugüksuse autentimist; võib tarkvara kasutada kaugserveriga turvaliseks suhtlemiseks.

Lisateave

RSA-faile kasutavate tarkvaraprogrammide hulka kuuluvad näiteks Mozilla Firefox ja Adobe Photoshop Elements. Firefox kasutab neid, et arendajad saaksid brauserilaiendeid digitaalselt allkirjastada (.XPI failid).

RSA-faile avavad programmid
Uuendatud 9 / 15 / 2011

Failitüüp 2Minecrafti JAR-koodidisainifail

arendajaMojang
Populaarsus
3.1 (14 Hääli)
KategooriaMuud failid
vormingBinaarne

.RSA-failide ühendus 2

Minecrafti poolt kasutatav fail, mis on kirjutatud Java programmeerimiskeel; salvestatud / META-INF / kataloogi Minecraft.jar mängufaili ja kasutab failinime KOOSTAMINE.RSA; sisaldab teavet, mis kontrollib faile . JAR faili.

Lisateave

. KOOSTAMINE.RSA fail salvestatakse ka koos CODESIGN.SF faili. Kumbagi faili ei tohi rikkuda või mäng ei pruugi korralikult töötada. KOOSTAMINE.RSA varem nimetati MOJANG_C.DSA.

MÄRKUS: META-INF kataloog on tavaline kokkulepe, mida JAR-failid kasutavad arhiivi metaandmete salvestamiseks.

RSA-faile avavad programmid
Uuendatud 7 / 10 / 2012

RSA failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .rsa sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.