Avaleht : File Types : RBW-fail

.RBW Faililaiend

2 failitüüpi kasutada .rbw faililaiend.

Failitüüp 1Rubiiniskript

arendajaN / A
Populaarsus
4.0 (1 Hääletama)
KategooriaArendaja failid
vormingtekst

Mis on RBW-fail?

Lähtekoodi fail kirjutatud rubiin, objektorienteeritud skriptikeel, mis on loodud intuitiivseks ja hõlpsasti loetavaks; võib kasutada ka .RB laiendus, välja arvatud Ruby-skriptid, mis kasutavad laiendit .rbw, on tavaliselt mõeldud graafilise liidese koodi jaoks.

Lisateave

MÄRKUS: Nii ".rb" kui ka ".rbw" laienduste kasutamine arenduse ajal võimaldab teil seada erinevaid vaikeseoste täitmiseks erinevaid failide seoseid. Näiteks võite omistada laiendi ".rb" ühele Ruby interpretaatorile, määrates samas laienduse ".rbw" teisele. Teise võimalusena võite määrata ühe tõlgi jaoks, seades teise tekstiredaktoris avanema.

RBW-faile avavad programmid
Uuendatud 3 / 12 / 2014

Failitüüp 2Päris Stuudio aknafail

arendajaXojo, Inc.
Populaarsus
2.0 (1 Hääletama)
KategooriaArendaja failid
vormingN / A

.RBW-failide ühendus 2

Aknafail, mille on loonud Xojo, an IDE kasutatakse rakenduste loomiseks; sisaldab eksporditud aken töölauarakenduse jaoks, mida saab Xojo projektide vahel jagada; sisaldab akna kirjeldavat teavet, näiteks akna maksimaalset suurust, taustavärvi, käitumist ja nuppe; asendatakse .XOJO_BINARY_WINDOW faililaiend.

Lisateave

Enne selle asendamist võite luua RBW-faili, klõpsates eksporditaval aknal ja valides Fail → Ekspordi [akna nimi] ..., salvestuskoha valimine, failile nime andmine ja klõpsamine Salvesta.

RBW-faili importimiseks valige Fail → Import, navigeerige oma faili asukohta ja klõpsake nuppu Import.

MÄRKUS: REAL Tarkvara Real Studio sai Xojo, Inc. Xojo 2013. aastal.

RBW-faile avavad programmid
Windows
Xojo
moon
Xojo
Linux
Xojo
Uuendatud 5 / 15 / 2014

RBW-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .rbw sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.