Avaleht : File Types : ODT-fail

Odt Faililaiend

Failitüüp 1OpenDocumenti tekstidokument

arendajaOraakel
Populaarsus
3.5 (194 Hääli)
KategooriaTekstifailid
vormingTõmblukk

Mis on ODT-fail?

ODT-fail on tekstidokument, mille on loonud erinevad tekstitöötlusprogrammid, näiteks Apache OpenOffice'i ja LibreOffice'i kaasatud Writeri programm. See sisaldab erinevaid elemente, nagu tekst, pildid, joonistatud objektid ja stiilid. ODT-failid vormindatakse OASIS OpenDocument XML-põhise standardi abil.

Lisateave

Ekraanipilt .odt-failist Apache OpenOffice Writeris 4.1.3

ODT-fail on avatud Apache OpenOffice Writer 4.1.3-s

ODT-faile loob ja avab tavaliselt Writeri tekstitöötlusprogramm, mis on üks paljudest programmidest, mis on saadaval OpenOffice'i ja LibreOffice'i komplektides. See sarnaneb Microsoft Office'i paketis saadaval oleva Wordi programmiga. ODT-fail on peamine fail, mida Writer dokumentide salvestamiseks kasutab, samamoodi nagu Word dokumente salvestab . DOCX faili.

OpenDocumenti tekstifaile saab avada ja redigeerida mis tahes OpenOffice'iga ühilduva programmiga, sealhulgas NeoOffice (Mac), AbiWord (Mac & Windows) ja KWord (Unix). Neid saab importida ka Google Docsisse, mis on Google Drive'i lisatud Google'i veebipõhine tekstitöötlusprogramm. ODT-faile saab avada ka Microsoft Wordis ja salvestada DOCX-failidena.

MÄRKUS: Apache OpenOffice oli varem tuntud kui OpenOffice.org.

Programmid, mis avavad ODT-faile
Uuendatud 4 / 25 / 2019

Failitüüp 2Päritoludialoogi teemafail

arendajaOriginLab
Populaarsus
2.1 (12 Hääli)
KategooriaSeadete failid
vormingN / A

.ODT-failide ühendus 2

ODT-fail on teemafail, mida kasutab Origin, andmete analüüsi ja graafikute loomise rakendus, mida kasutavad erinevad teadlased ja insenerid. See sisaldab seadeid jaotises XML vormingus, mis kohandab originaalis kuvatavate ühe või mitme dialoogiakna välimust.

Lisateave

ODT-teemafailid ei ole mõeldud kasutaja avamiseks. Selle asemel salvestab fail seaded, millele Origin viitab, et moodustada tarkvaras dialoogiakende välimus.

MÄRKUS: ODT-failid asuvad tavaliselt faili kaustas "Dialoog" C: / Program Files / OriginLab / Origin <versioon> / Teemad paigaldus.

Programmid, mis avavad ODT-faile
Uuendatud 3 / 14 / 2019

Failitüüp 3OOMMF-i andmetabeli fail

arendajaRiiklik standardite ja tehnoloogia instituut
Populaarsus
2.0 (1 Hääletama)
KategooriaAndmefailide
vormingtekst

.ODT-failide ühendus 3

ODT-fail sisaldab andmeid ASCII-tekstina ja selle on loonud OOMMF (Object Oriented Micromagnetic Framework), mis on Riikliku Standardi- ja Tehnoloogiainstituudi (NIST) välja töötatud projekt. See sisaldab tabelites korraldatud kommentaare ja mikromagnetilisi andmeid, kusjuures iga mitte-andmerida algab tähega #.

Lisateave

ODT-faile saate avada OOMMF-is, mis kuvab tabelites olevad andmed. Faili avamiseks ja muutmiseks võite kasutada ka tekstiredaktorit, kuna see on salvestatud lihttekstina.

Programmid, mis avavad ODT-faile
Windows
NIST OOMMF
mistahes tekstiredaktor
moon
NIST OOMMF
mistahes tekstiredaktor
Linux
NIST OOMMF
mistahes tekstiredaktor
Uuendatud 5 / 2 / 2019

Teave ODT-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .odt sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.