Avaleht : File Types : NBS-fail

.NBS Faililaiend

Failitüüp 1Minecrafti märkmeploki stuudiofail

arendajaDavid Norgren
Populaarsus
4.2 (24 Hääli)
KategooriaHelifailid
vormingBinaarne

Mis on NBS-fail?

Minecraft Note Block Studio (NBS) loodud heliprojekt, kolmanda osapoole programm, mida kasutatakse mängu Minecraft jaoks kohandatud muusika valmistamiseks; salvestab mitu rada, mida nimetatakse kihtideks, millest igaüks sisaldab klaviatuuri süntesaatorist ja instrumentidest loodud märkmeid; saab muusika eelvaate jaoks tarkvara abil taasesitada.

Lisateave

NBS-faile saab eksportida .MID vormingus või MCEditi .SKEEMILINE fail Minecrafti mängu lisamiseks.

MÄRKUS: Minecraft Note Block Studio saab importida .MID faile, nii et Minecrafti kasutajad kasutavad seda funktsiooni sageli lemmik-MIDI-lugude teisendamiseks ja Minecrafti importimiseks.

NBS-faile avavad programmid
Uuendatud 7 / 3 / 2012

Failitüüp 2NTI varukomplekt

arendajaNTI
Populaarsus
2.6 (7 Hääli)
KategooriaVarundamisfailid
vormingBinaarne

.NBS-failide ühendus 2

Varundus- ja taasteprogrammi NTI Backup Now loodud varundusfail Windowsi jaoks; viitab vastavale NTI varukoopiale (.NBF laiendus), mis sisaldab varukoopia andmeid; kasutatakse varukomplekti salvestamiseks ja laadimiseks.

Lisateave

NBS-failid erinevad .NPS failid, mis on kõvaketta partitsioonide varukomplektid. NBS-i varukoopiat nimetatakse NTI Backup Now'is "failipõhiseks varundamiseks", NPF-i varukoopiat aga "draivipõhiseks varundamiseks".

NBS-faile avavad programmid
Uuendatud 4 / 20 / 2011

Teave NBS-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .nbs sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.