Avaleht : File Types : MCWORLD fail

.MCWORLD Faililaiend

File TypeMinecrafti maailma varukoopia

arendajaN / A
Populaarsus
4.4 (315 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingTõmblukk

Mis on MCWORLD-fail?

MCWORLD-fail sisaldab käitumis- ja ressursifaile, mis moodustavad maailma populaarses plokkide loomise mängus Minecraft (Bedrock Edition). See salvestab mitu faili, näiteks . MILLISED ja . TXT failiga tihendatud ZIP kokkusurumine. MCWORLD-faile kasutatakse tavaliselt maailma varundamiseks või maailma teisele Minecrafti kasutajale edastamiseks.

Lisateave

MCWORLD-faile võib luua selline programm nagu Minecraft Launcher, (MinecraftSP.exe) Minecrafti jaoks kohandatud rakenduste käivitaja. Neid võib kasutaja luua ka siis, kui ta maailma failid ühte tõmbab .ZIP Seejärel nimetab fail laienduse ".zip" ümber ".mcworld".

Kuna MCWORLD-failid salvestatakse ZIP-vormingus, saab neid laiendada Zip-dekompressiooni utiliidi abil. MCWORLD-faili saab avada ka Infdevis, mis on Minecrafti arendustsükli kolmas etapp ja mida saab mängida ainult ühe mängijaga Survival režiimis. Sellele pääsete juurde, kui valite Minecraftis "Uus profiil" ja "Luba infdev".

MCWORLD-faile avavad programmid
Uuendatud 2 / 14 / 2019

Teave MCWORLD-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .mcworld sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud failide tüüp Minecraft World Backup, failivormingu kirjeldus ning Mac, Windows, Android ja iOS programmid on Faili meeskonna poolt eraldi uuritud ja kontrollitud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.