Avaleht : File Types : MCLEVEL-fail

.MCLEVEL Faililaiend

File TypeMinecrafti kaardifail

arendajaMojangi spetsifikatsioonid
Populaarsus
3.9 (16 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingBinaarne

Mis on MCLEVEL-fail?

Minecrafti loodud mängutasand, ühe mängija või mitme mängijaga esimese isiku perspektiivmäng; sisaldab teavet mängukaardi jaoks, sealhulgas 3D-ehituskivide, kudemispunktide, taevavärvide ja kaardi suuruse asukoht; salvestatud varalises sildistatud binaarses vormingus, mida nimetatakse Named Binary Tag-vorminguks või lühidalt NBT-ks.

Lisateave

Minecraft on Java-põhine programm, mida saab käivitada veebibrauseris. Minecraftis loovad ja hävitavad kasutajad plokke ning kaevandavad ressursse 3D-keskkonnas.

MÄRKUS: MCLEVEL-faile kasutati Minecrafti (nn "indev") varajastes versioonides ja need ei ühildu tarkvara praeguste versioonidega. Ajal, mil MCLEVEL-faile kasutati, said MCLEVEL-faile salvestada ainult Minecrafti registreeritud kasutajad.

Programmid, mis avavad MCLEVEL-faile
Uuendatud 8 / 12 / 2011

Teave MCLEVEL-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .mclevel sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud failide tüüp Minecraft Map, failivormingu kirjeldus ning Mac, Windows ja Linux programmid on Faili meeskonna poolt eraldi uuritud ja kontrollitud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.