Avaleht : File Types : LSPROJ-fail

.LSPROJ Faililaiend

Failitüüp 1Visual Studio LightSwitchi projekt

arendajaMicrosoft
Populaarsus
2.5 (2 Hääli)
KategooriaArendaja failid
vormingXML

Mis on LSPROJ-fail?

Microsoft Visual Studio arendustarkvara loodud arendajaprojekt; kasutatakse LightSwitchi projektide salvestamiseks, mida kasutatakse ärirakenduste loomiseks ilma palju lähtekoodi kirjutamata.

Lisateave

LightSwitchi projektid koosnevad "andmesubjektidest" ja "ekraanidest". Andmesubjektid pakuvad andmete esitamise mudeli ja ekraanid pakuvad kasutajaliidese elemente, kuidas rakendus andmeid kuvab.

MÄRKUS: LightSwitchi projektid on loonud ka Visual Studio LightSwitch 2011. Visual Studio 2012 abil loodud LightSwitchi projektid pole aga Visual Studio LightSwitch 2011-ga tagurpidi ühilduvad.

Programmid, mis avavad LSPROJ-faile
Uuendatud 10 / 16 / 2012

Failitüüp 2Objektiivistuudio projekt

arendajaSnap Inc.
Populaarsus
2.0 (1 Hääletama)
KategooriaSeadete failid
vormingtekst

.LSPROJ failide ühendus 2

LSPROJ-fail on loomiseks kasutatud programm Snap Lens Studio loodud projekt liitreaalsuse (AR) objektiiviefektid Snapchati jaoks. See sisaldab projekti, mis sisaldab mudelit ja mudeli moodustavaid ressursse, näiteks materjale, võrgusilmi ja tekstuure. LSPROJ-faile kasutatakse mitmesuguste AR-efektide lisamiseks, näiteks tantsiv hot dog või hõljuv kummipart.

Lisateave

LSPROJ-failid ei sisalda mudeli tegelikke ressursse, vaid salvestavad ressursside teed, mis on salvestatud väljaspool LSPROJ-faile. LSPROJ-failid on salvestatud kausta JSON formaadis.

LSPROJ-faile saate avada Snap Lens Studio'is, lihtsalt topeltklõpsates failil. Projekti omaduste vaatamiseks saate LSPROJ-faile avada ka tekstiredaktoris.

Programmid, mis avavad LSPROJ-faile
Uuendatud 7 / 17 / 2018

Failitüüp 3Livestreami stuudioprojekt

arendajaOtseülekanne
Populaarsus
2.0 (1 Hääletama)
KategooriaSeadete failid
vormingtekst

.LSPROJ failide ühendus 3

LSPROJ-fail on live-videotootmisrakenduse Livestream Studio loodud projekt. See sisaldab projekti sätteid, mis sisaldavad video sisendeid ja väljundeid, tootmisse kaasatud meediumiteid, üleminekuid, redigeerimisi, videoformaate, helitugevusi ja kuhu salvestada .MP4 lavastuse salvestamine. LSPROJ-failid ei sisalda lavastuses esile toodud meediumit.

Lisateave

Livestream Studio 6 .lsproj faili ekraanipilt

LSPROJ-fail on avatud Livestream Studio 6-s

LSPROJ projektifaili avamiseks Livestream Studios valige Fail → Impordi ..., valige LSPROJ-fail ja klõpsake nuppu avatud.

LSPROJ projektifaili loomiseks Livestream Studios toimige järgmiselt.

  1. Looge projekt valides Fail → Uus projekt.
  2. valige projekti režiim ja klõpsake nuppu "Loo uus projekt".
  3. valima Fail → Ekspordi ..., nimetage projekt, valige salvestuskoht ja klõpsake nuppu Salvesta.

MÄRKUS: Livestream Studio võimaldab teil salvestada ja otseülekande sisu ühest või mitmest videosisendist, sealhulgas videokaamerad, arvutid ning iOS- ja Android-seadmed. Videole saate lisada tootmise ajal üleminekuid ja muid muudatusi, otseülekandeid erinevatele platvormidele, sealhulgas Facebookile ja YouTube'ile, ning videotoodang hilisemaks vaatamiseks salvestada.

Programmid, mis avavad LSPROJ-faile
Uuendatud 5 / 10 / 2019

LSPROJ-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .lsproj sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.