Avaleht : File Types : LDF-fail

.LDF Faililaiend

Failitüüp 1SQL Serveri tehingute logifail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
4.3 (13 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingBinaarne

Mis on LDF-fail?

LDF-fail on logifail, mille on loonud Microsofti välja töötatud relatsioonide andmebaaside haldussüsteem (RDBMS) SQL Server. See sisaldab andmebaasi hiljutiste toimingute logi ja seda kasutatakse sündmuste jälgimiseks, et andmebaas saaks taastuda riistvaratõrgetest või muudest ootamatutest seiskamistest.

Lisateave

LDF-failid on tehingute logid. Need logid sisaldavad nii täielike kui ka osaliselt seotud andmebaasi ( .MDF fail). Pärast ootamatut seiskamist saab SQL Server tehingulogi abil taastada andmebaasi täpse oleku enne tõrkeid.

Tehingulogisid saab kärpida, kui andmebaas loob kontrollpunkti, mis on andmebaasi ja logifaili stabiilne olek. RDBMS-süsteemid saavad seejärel turvaliselt kustutada kõik logiandmed kuni kontrollpunktini, vähendades logifaili suurust.

MÄRKUS: LDF-failide suurus võib olla väga suur. See on tingitud asjaolust, et hiljuti pole kontrollpunkti loodud. Kuid see võib olla tingitud ka avatud tehingutest, mida pole veel täielikult tehtud, või muudest andmebaasi kirjete lukustustest.

Programmid, mis avavad LDF-faile
Uuendatud 3 / 20 / 2018

Failitüüp 2Lingoes sõnaraamatu lähtefail

arendajaLingoes projekt
Populaarsus
3.5 (2 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingtekst

.LDF-failide ühendus 2

Lähtefail, mida kasutatakse sõnastike teabe täpsustamiseks Lingoes, sõnastiku ja teksti tõlkeprogramm; salvestatud lihttekstivormingus ja sisaldab sõnastiku pealkirja teavet, termineid ja nende määratlusi.

Lisateave

LDF-failid kompileeritakse .LD2 failid, mida saab importida tarkvarasse Lingoes. Praegu ei saa kasutajad oma sõnastikke koostada, kuid Lingoes Project kavatseb välja anda tarkvara Lingoes Dictionary Creator, mis võimaldab kasutajatel luua LD2-faile.

Programmid, mis avavad LDF-faile
Uuendatud 5 / 5 / 2011

LDF-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .ldf sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.