Avaleht : File Types : JPS-fail

.JPS Faililaiend

Failitüüp 1Stereo JPEG-pilt

arendajaN / A
Populaarsus
3.9 (19 Hääli)
KategooriaRasterpildifailid
vormingBinaarne

Mis on JPS-fail?

JPS-fail on stereoskoopiline JPEG pilt, mida kasutatakse 3D-efektide loomiseks 2D-piltidest. See sisaldab kahte staatilist pilti, ühe vasaku silma ja teise parema silma jaoks, mis on kodeeritud kahe kõrvuti asuva pildina ühes . JPG faili.

Lisateave

Stereopildid sisaldavad kahte sama pildi koopiat, millest kumbki on teisest veidi varieeruv või perspektiivikas. Sel viisil näeb vaataja pilti vaadates 3D-piltide 2D-efekti ühel kolmest võimalusest:

  • Silmaülene vaade: Vaataja vaatab staatilist kõrvuti asetsevat pilti, kasutades silmade ristumist
  • Anagüüfivaade: Need kaks pilti on üksteise peal kaetud ja vaataja kannab 3D-prille.
  • 3D-renderdus: Rakendus muudab 2D-pildid saadud 3D-pildiks.
MÄRKUS: JPS-faile saab salvestada stereokaamerate abil, millel on kaks või enam objektiivi.
JPS-faile avavad programmid
Uuendatud 12 / 4 / 2018

Failitüüp 2Akeeba varundusarhiiv

arendajaAkeeba
Populaarsus
3.5 (2 Hääli)
KategooriaVarundamisfailid
vormingN / A

.JPS-failide assotsiatsioon 2

Tarkvara Akeeba loodud varundusarhiivi formaat, mida kasutatakse veebisaitide varundamiseks ja turvamiseks; salvestab kogu veebisaidi varukoopia; sisaldab andmebaasi, taastamisskripti ja muid seotud faile.

Lisateave

JPS-vorming on loodud suurte kataloogipuude arhiivide loomiseks ainult PHP-koodi abil. JPS on sarnane .JPA vormingus, kuid on turvalisem. JPS-vorming jagab failikirjeldaja ja failiandmed 64Kb plokkideks, mis on CBC-režiimis krüptitud AES-128 abil. Samuti kasutab formaat kõigi failide tihendamiseks Deflate (ZLib).

JPS-i laiendust võib kasutada mitmeosaliste Akeeba varundusarhiivide jaoks. Kui veebisaidi varundamine on jagatud mitmeks failiks, siis JPA-failiks ja .J01 fail luuakse mitmeosalise komplekti viimase failina loodud JPS-failiga.

JPS-faile avavad programmid
Uuendatud 1 / 12 / 2016

JPS-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .jps-järelliitega fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.