Avaleht : File Types : INX-fail

.INX Faililaiend

Failitüüp 1Adobe InDesigni vahetusfail

arendajaAdobe Systems
Populaarsus
4.1 (103 Hääli)
KategooriaLehekülje paigutusfailid
vormingXML

Mis on INX-fail?

INX-fail on Adobe InDesigni poolt eksporditud dokument XML vormingus. See sisaldab teavet, mis kirjeldab täielikult InDesigni (.LÕPU) fail, sealhulgas lehed, lehe sisu, tekstiraamid, värvid, veerised, juhendid jne.

Lisateave

INX-vormingus eksporditud InDesign CS2 -faile saab avada InDesign CS-i abil. InDesign CS tunneb ära kogu lehe sisu ja vormingu, välja arvatud funktsioonid, mis on saadaval ainult InDesign CS2-s. Mõned neist funktsioonidest hõlmavad joonealuseid märkusi, SING-märke, jälgitud muudatusi, ankurdatud objekte, imporditud kihtidega PSD-faile ja objektistiile.

InDesigni dokumendi eksportimiseks INX-vormingus valige kõigepealt Fail → Ekspordi. Seejärel valige menüüst Vormingud (Mac) või menüü Failitüüp (Windows) InDesign Interchange ja klõpsake nuppu Salvesta.

Programmid, mis avavad INX-faile
Uuendatud 12 / 21 / 2018

Failitüüp 2Inkscape'i laienduste kirjeldusfail

arendajaInkscape'i meeskond
Populaarsus
4.0 (20 Hääli)
KategooriaPistikprogrammifailid
vormingXML

.INX-failide assotsiatsioon 2

Laiendus (või plugin) deskriptor, mida kasutab avatud lähtekoodiga vektorgraafika redaktor Inkscape; sisaldab teavet laienduse kohta, sealhulgas nime ja programmisisest menüü asukohta; määrab ka laienduse skripti, sealhulgas skripti tüüp, tõlk, asukoht ja muutuja argumendid.

Lisateave

INX-faile kasutatakse Inkscape'i võimaluste, näiteks failide importijate ja graafikafiltrite lisamiseks. INX-failid on salvestatud XML-vormingus ja asuvad / laiendused / Inkscape'i installi kataloog.

Programmid, mis avavad INX-faile
Windows
Inkscape
moon
Inkscape
Linux
Inkscape
Uuendatud 6 / 28 / 2010

Failitüüp 3Koostatud skript

arendajaTarkvara Flexera
Populaarsus
3.4 (8 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingBinaarne

.INX-failide assotsiatsioon 3

Sisaldab tarkvara InstallShield installijuhiseid paigaldaja; millele viitab installiprogramm ja see pole mõeldud käsitsi avamiseks.

Lisateave

Flexera tarkvara, endine tarkvara Acresso, omandas InstallShieldi 2008. aastal.

Programmid, mis avavad INX-faile
Uuendatud 4 / 22 / 2011

INX-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .inx sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.