Avaleht : File Types : ILK-fail

. ESIMENE Faililaiend

File TypeTäiendav linkimisfail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
4.0 (6 Hääli)
KategooriaArendaja failid
vormingBinaarne

Mis on ILK-fail?

Microsoft Visual Studio kasutatav fail IDE kasutatakse Windowsi rakenduste arendamiseks; sisaldab kompileeritava käivitatava faili linkeri andmeid (nt . EXE or DLL); võimaldab projektide kiiremat koostamist ja linkimist, eriti suuremate projektide puhul.

Lisateave

Täiendavad linkimisfailid salvestavad andmeid nii, et lokaliseeritud arendusmuudatused vajavad ainult kompileeritud ja lingitud käivitatava faili mõjutatud osade värskendusi. See võimaldab arendajatel muuta lähtekoodi ja testida tulemusi kiiremini, ilma et tarkvara peaks kogu käivitatavaid faile uuesti üles ehitama.

ILK-failide kasutamine võib muuta käivitatavate failide jõudluse aeglasemaks ja suuremaks. Seetõttu peaksid arendajad lõplike tulemuste koostamisel ja juurutamisel uurima neid toimivusmõõdikuid.

MÄRKUS: Väiksemad arendusprojektid ei pruugi järkjärgulisest linkimisest kasu saada. Järk-järgulise linkimise väljalülitamiseks Visual Studios minge projekti atribuutide aknas linkimisvalikutesse.

ILK-faile avavad programmid
Uuendatud 4 / 5 / 2011

ILK failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .ilk-järelliitega fail ja kuidas seda avada.

Faili meeskond on individuaalselt uurinud ja kontrollinud sellel lehel loetletud kasvavat linkimistüübi failivormingu kirjeldust ja Windowsi programme. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.