Avaleht : File Types : GDG.AUTOSAVE-fail

.GDG.AUTOSAVE Faililaiend

File TypeGDevelopi projekti automaatse salvestamise fail

arendajaFlorian Rivaal
Populaarsus
3.0 (2 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingXML

Mis on GDG.AUTOSAVE-fail?

GDG.AUTOSAVE-fail on a. Salvestatud versioon .Gdg projektifail, mida kasutab GDevelop, avatud lähtekoodiga programm, mida kasutatakse mängude loomiseks ilma programmeerimisteadmisteta. See sisaldab sama teavet kui GDG-fail, kuid see luuakse siis, kui projekt on rakenduses avatud. Faili kasutatakse teie projekti automaatseks salvestamiseks programmi krahhi või muu tahtmatu programmi lõpetamise korral.

Lisateave

GDevelopi rakendus on mõeldud igat tüüpi kasutajatele, kes soovivad luua 2D-mängu ilma ulatuslike programmeerimisteadmisteta. Saate illustreerida stseene, lisada ja animeerida objekte ning määratleda sündmusi, mis määravad teie mängu loogika.

Levinud GDG.AUTOSAVE-failinimed

[projekti nimi] .gdg.autosave - Fail on nime saanud projekti järgi, mille kohta see sisaldab automaatselt salvestatud teavet.

GDG.AUTOSAVE-faile avavad programmid
Windows
GDevelop
moon
GDevelop
Linux
GDevelop
Uuendatud 4 / 19 / 2016

Teave GDG.AUTOSAVE-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .gdg.autosave sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud failitüübi GDevelop Project Autosave, failivormingu kirjeldus ning Mac, Windows ja Linux programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.