Avaleht : File Types : DXB-fail

.DXB Faililaiend

Failitüüp 1Duxbury punktkirjafail

arendajaDuxbury süsteemid
Populaarsus
3.5 (4 Hääli)
KategooriaTekstifailid
vormingN / A

Mis on DXB-fail?

Faili on loonud punktkirja tõlkija Duxbury Braille Translator; sisaldab punktkirja, mida saab printida printimiseks; saab vaadata erinevates fontides, näiteks punktkirjas, sümbrailles või printfondis; võib sisaldada tabeleid, koode ja muid dokumendi elemente.

Lisateave

DXB-faili loomiseks Duxbury Braille Translatoriga valige Fail → Salvesta või Salvesta nimega ..., nimetage fail, valige salvestuskoht ja klõpsake nuppu Salvesta.

DXB-faili avamiseks Duxbury Braille Translatoriga valige Fail → Ava ..., navigeerige oma faili ja klõpsake nuppu avatud.

MÄRKUS: Sarnaselt .DXP faililaiend, mis sisaldab punktkirja asemel printimist. Duxbury MegaDots on lõpetatud.

DXB-faile avavad programmid
Uuendatud 11 / 13 / 2015

Failitüüp 2Exchange Binary joonistamine

arendajaAutodesk
Populaarsus
2.5 (6 Hääli)
KategooriaVektorpildifailid
vormingBinaarne

.DXB-failide ühendus 2

Vektorpildivorming, mida kasutab Autodesk AutoCAD; salvestab AutoCADi loodud 3D CAD-joonised, näiteks hoone ja maastiku kujundused.

Lisateave

DXB on a binaarne versioon .DXF fail, mis on tekstipõhine. DXB-failid on väiksemad ja laaditakse kiiremini kui DXF-failid, kuid ei ühildu teiste programmidega, näiteks DXF-failid.

DXB-faile avavad programmid
Uuendatud 3 / 6 / 2007

Teave DXB-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .dxb sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.