Avaleht : File Types : DWS-fail

.DWS Faililaiend

Failitüüp 1Tööruumi failidialoog

arendajaDialoog
Populaarsus
4.0 (2 Hääli)
KategooriaArendaja failid
vormingN / A

Mis on DWS-fail?

DWS-fail on tööruumifail, mille on loonud APL-põhise arenduskeskkonna Dyalog Windowsi versioon. See sisaldab tööruumi, mis sisaldab APL-i objekte, näiteks funktsioone ja muutujaid. DWS-faile kasutatakse APL-programmide arendamiseks.

Lisateave

DWS-fail on üks peamisi failitüüpe, mis on seotud Dyalogiga. Tööruumi komponentide salvestamiseks on faili loonud Dyalog. Seda kasutatakse Dyalogi tööruumide salvestamiseks ja laadimiseks ning ka tööruumide ülekandmiseks. Dyalog võib salvestada tööruume ka APL-i (kasutatakse mõnedes APL-i rakendustes), ATF-i (edastusfailivorming) ja DXF-i (ATF-vormingu variant) failidesse.

Dyalog on APL-i programmeerimiskeele tõlk ja seda kasutavad IT-spetsialistid ideede muutmiseks tarkvaralahendusteks. Tarkvara sisaldab rakendust IDE, graafiliste kasutajaliideste loomise tööriistad, veebiserverite loomise raamistikud, ühiste andmebaasidega liidestamine ning aruannete vormindamise ja tehnilise kaardistamise tööriistad.

DWS-faile avavad programmid
Windows
Dialoog
moon
Dialoog
Linux
Dialoog
Uuendatud 6 / 1 / 2017

Failitüüp 2AutoCADi joonistamisstandardite fail

arendajaAutodesk
Populaarsus
3.9 (7 Hääli)
KategooriaCAD-failid
vormingBinaarne

.DWS-failide ühendus 2

3D-disaini ja -projekteerimise AutoCADi kasutatava kontrollifaili joonistamine CAD rakendus; sisaldab omadusi, millele peab vastama teine ​​joonis; kasutatakse joonistamisstandardite määratlemiseks ja rikkumiste avastamiseks kontrollimise käigus; saab kasutada kihi omaduste, mõõtmete stiilide, joontüüpide ja tekstistiilide standardite määramiseks.

Lisateave

Ühele joonisele saab rakendada mitu DWS-faili. Lisaks AutoCADi partiistandardite kontrollija, mis kasutab .CHX faile saab kasutada automatiseeritud pakettprotsesside määratlemiseks, mis kontrollivad jooniseid vastavalt DWS-failides määratletud standarditele.

Joonistamisstandardite faile saab salvestada samamoodi nagu mis tahes teisi jooniseid. Saate luua uue joonise, määratleda selle omadused ja seejärel valida Salvesta nimega → AutoCADi joonistusstandardid.

DWS-faile avavad programmid
Uuendatud 9 / 8 / 2010

Failitüüp 3Adobe Dreamweaveri saidi vahemälufail

arendajaAdobe Systems
Populaarsus
2.5 (2 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingBinaarne

.DWS-failide ühendus 3

Cache fail, mida kasutab veebiarenduse rakendus Dreamweaver; salvestab andmed kõigi saitide failide ja varade linkide kohta; kasutatakse programmi sisemiselt, nii et rakenduse arendamise ajal on teabele kiire juurdepääs.

Lisateave

Kui DWS-fail rikutakse, võib see põhjustada programmi nurjumise Dreamweaveri saidi laadimisel. Tavaliselt saate selle faili kustutada, kui Dreamweaver on välja lülitatud, ja programm taastab teabe järgmisel korral, kui arendaja saidi avab.

DWS-faile avavad programmid
Uuendatud 12 / 21 / 2018

Teave DWS-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .dws-järelliitega fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.