Avaleht : File Types : DTSCONFIG-fail

.DTSCONFIG Faililaiend

File TypeSSIS-i paketi konfiguratsioonifail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
2.0 (2 Hääli)
KategooriaSeadete failid
vormingXML

Mis on DTSCONFIG-fail?

DTSCONFIG-fail on XML-konfiguratsioonifail, mida kasutatakse atribuudiväärtuste rakendamiseks SQL Serveri integreerimisteenuste (SSIS) pakettidele. Fail sisaldab ühte või mitut paketikonfiguratsiooni, mis koosnevad metaandmed SSIS-pakettide konfigureerimiseks näiteks serveri nimi, andmebaasi nimed ja muud ühenduse atribuudid.

Lisateave

DTSCONFIG-faili kasutatakse paketi atribuutide ja paketi objektide väärtuste värskendamiseks käitamise ajal. fail on loodud pakkuma paindlikkust SSIS-pakettidega töötamisel ja on eriti kasulik pakettide juurutamisel erinevatesse keskkondadesse, kuna need võimaldavad hõlpsasti muuta väärtusi, näiteks serveri ja andmebaasi nimesid.

DTSCONFIG-fail koosneb erinevatest elementidest. The DTSConfigurationHeading element salvestab atribuudid ja nende väärtused, mis määratlevad faili loomise aja ja viisi. DTSCONFIG-fail sisaldab ka a konfiguratsioon iga paketikonfiguratsiooni element, mis sisaldab atribuute ja nende väärtusi, mis on vajalikud selle atribuudi määramiseks, millele viidatakse. Iga konfiguratsioon elemendil on a ConfiguredValue element, mis sisaldab vara tegelikku väärtust.

SQL Server on relatsioonide andmebaaside haldussüsteemi (RDBMS) rakendus. SSIS-pakette kasutatakse ekstraktimise, teisendamise ja laadimise (ETL) toimingute automatiseerimiseks andmebaasi ja tagasi.

MÄRKUS: DTSCONFIG-failid sisaldavad sageli tundlikku teavet, seetõttu tuleks juurdepääsu failide asukohale piirata.

Levinud DTSCONFIG-failinimed

DataTransferConfig.dtsConfig - Konfiguratsioonifail, mis sisaldab nimeväärtuse paare, mis värskendavad pakettide atribuute, et määrata paketi poolt kasutatud andmete ja logifailide asukoht.

LoadXMLData.dtsConfig - Teine konfiguratsioonifail, mis sisaldab nimeväärtuste paare, mis värskendavad pakettide atribuute, et määrata paketi poolt kasutatud andmete ja logifailide asukoht.

DTSCONFIG-faile avavad programmid
Uuendatud 4 / 12 / 2016

Teave DTSCONFIG-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .dtsconfig sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud SSIS-i paketi konfiguratsioonifaili tüüp, failivormingu kirjeldus ja Windowsi programmid on Faili meeskond individuaalselt uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.