Avaleht : File Types : DTP-fail

.DTP Faililaiend

Failitüüp 1Publish-iT dokument

arendajaPlakat
Populaarsus
4.0 (6 Hääli)
KategooriaLehekülje paigutusfailid
vormingN / A

Mis on DTP-fail?

Publish-iT desktop publishing (DTP) tarkvaraga loodud lehe küljendusfail; võib sisaldada teksti, pilte, spetsiaalset lehevormingut ja mitut lehte; kasutatakse sageli infolehtede, brošüüride või muud tüüpi prinditavate dokumentide loomiseks.

Lisateave

DTP-faile saab eksportida ka Publish-iT as . PDF dokumendid.

DTP-faile avavad programmid
Windows
Plakatitarkvara Publish-iT
Uuendatud 3 / 17 / 2008

Failitüüp 2dotTrace'i profiilifail

arendajaJetBrains
Populaarsus
2.5 (2 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingN / A

.DTP-failide assotsiatsioon 2

DTP-fail on andmefail, mille on loonud JetBrains dotTrace, profiiliprogramm, mida kasutatakse .NET- ja .NET Core-rakenduste jõudlusteabe kogumiseks ja analüüsimiseks. See sisaldab profiili hetktõmmist, mis sisaldab dotTrace'i kogutud jõudluse või samaaegsuse andmeid ning mida kasutatakse rakenduse jõudluse analüüsimiseks.

Lisateave

DTP-faili avamiseks dotTrace'is valige Avage hetktõmmis aasta Avaleht aknas ja navigeerige DTP-failini, mille soovite avada.

DTP-failid võivad sisaldada mitmesuguseid diagnostilisi andmeid sõltuvalt sellest, kuidas kasutaja profiili kohandas. Siin on kaks kõige tavalisemat tüüpi profiile:

  • Performance Profile - üldise tulemuslikkuse hindamine.
  • Ajaskaala profiil - eri tüüpi esinemiste hindamine, eriti nende etenduste hindamine, kus on oluline sündmuste järjekord.
DTP-faile avavad programmid
Uuendatud 9 / 7 / 2018

Teave DTP-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .dtp sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.