Avaleht : File Types : DSS-fail

.DSS Faililaiend

Failitüüp 1DiskStationi varundamise konfiguratsioonifail

arendajaSynology
Populaarsus
3.8 (5 Hääli)
KategooriaVarundamisfailid
vormingN / A

Mis on DSS-fail?

DSS-fail on konfiguratsiooni varukoopia, mille on loonud DiskStation Manager (DSM), veebipõhine operatsioonisüsteem, mis on varustatud Synology võrguga ühendatud salvestusseadmetega (NAS). See sisaldab süsteemi sätteid, mis hõlmab kasutajaid, rühmi, jagatud kaustu, töörühma, domeeni, paroole ja failide jagamise meetodeid. DSS-faile saab kasutada sätete taastamiseks süsteemi konfiguratsioonis.

Lisateave

NAS-seadmed võimaldavad teil oma digitaalfaile salvestada, olgu need siis dokumendid, muusika, fotod või video, muutes need igal ajal ligipääsetavaks. DSM võimaldab teil hallata NAS-i seadmesse salvestatud faile. Kui varundate DSM-i kaudu NAS-seadme konfiguratsiooniseadeid, luuakse sätete salvestamiseks DSS-fail.

DSS-i varukonfiguratsioonifaili loomiseks minge aadressile Juhtpaneel → Värskenda ja taasta ja kliki Varundage konfiguratsioon. Seejärel laaditakse DSS-fail arvutisse alla.

DSS-i varukonfiguratsioonifaili taastamiseks minge aadressile Juhtpaneel → Värskenda ja taasta ja kliki Taastage konfiguratsioon.

Levinud DSS-i failinimed

[Synology toote nimi] _ [loomise kuupäev]. dss - DSM-i kaudu loodud ja alla laaditud DSS-failide nimetamise kord.

Programmid, mis avavad DSS-faile
Uuendatud 3 / 8 / 2017

Failitüüp 2Digitaalse kõne standardfail

arendajaRahvusvaheline Hääliliit
Populaarsus
3.4 (9 Hääli)
KategooriaHelifailid
vormingBinaarne

.DSS-failide ühendus 2

Digitaalse diktofoni või kõnetuvastusprogrammi abil salvestatud helifail; salvestab kõne heliandmeid väga tihendatud vormingus; saab kirjutada sisestamis- või ülekirjutusrežiimis; kasutatakse tavaliselt ärikirjeldatud keskkondades, näiteks advokaadibüroodes.

Lisateave

DSS-faile võib kirjutada metaandmed, näiteks dikteerimise kuupäev ja kellaaeg, heli pikkus ja prioriteet.

DSS-failivorming töötati algselt välja Rahvusvahelise Hääleühingu (IVA) koosseisus, kuhu kuulusid Olympus America, Philips Electronics ja Grundig. DSS-faile saab teisendada tavalisemateks helifailide tüüpideks, näiteks .WAV faile.

Programmid, mis avavad DSS-faile
Uuendatud 5 / 1 / 2018

Failitüüp 3DCC aktiivse kujundaja fail

arendajaN / A
Populaarsus
2.6 (5 Hääli)
KategooriaSüsteemi faile
vormingN / A

.DSS-failide ühendus 3

Windowsi ekraanisäästja fail; kasutab Windows ekraanisäästja animatsiooni või filmi käitamiseks, kui arvuti on teatud aja vältel passiivne (mida kasutaja saab ise määrata); lisab täiendavate ekraanisäästjate nimekirja, mis on saadaval juhtpaneeli Kuva vahekaardil Ekraanisäästja.

Programmid, mis avavad DSS-faile
Windows
Kasutab Windowsi ekraanisäästja
Uuendatud 3 / 3 / 2007

DSS-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .dss sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.