Avaleht : File Types : DOCM-fail

.DOCM Faililaiend

File TypeWordi avage XML-i makrotoega dokument

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.6 (27 Hääli)
KategooriaTekstifailid
vormingTõmblukk

Mis on DOCM-fail?

DOCM-fail on Microsoft Wordi loodud dokument, mis on populaarne tekstitöötlus Microsoft Office. See sisaldab manustatud makrosid mida saab dokumendis täita. DOCM-faile kasutatakse Word Open XML-dokumendi (. DOCX) ülesandeid, lisades täiustatud makrofunktsionaalsuse.

Lisateave

Ekraanipilt .docm-failist Microsoft Word 2016-s

DOCM-fail on avatud Microsoft Word 2016-s

Makrod on käskude seeria, mis on koondatud ühe käsuna ja täidetakse toimingu automaatseks täitmiseks. Need on kasulikud aja kokkuhoiuks korduvate funktsioonide, näiteks andmete sisestamise või arvutamise korral. Aja kokkuhoiuks võite makros määrata ka Wordi konkreetsele nupule või klahvivajutuse. Makro salvestamiseks valige Vaade → Makrod → Makro salvestamine.

DOCM-failid salvestatakse avatud XML-põhise Wordi dokumendivormingu abil, mis võeti kasutusele Office 2007-s. Neid saab avada Microsoft Word 2007 või Wordi eelmiste versioonidega, kasutades Open XML-i komponentide tuge.

TASUTA DOWNLOAD
Ava ja vaata .DOCM-faile rakendusega File Viewer Plus.
DOCM-faile avavad programmid
Uuendatud 5 / 16 / 2019

Teave DOCM-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .docm sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud Word Open XML Macro-Enabled Document failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Maci, Windowsi, Linuxi, Androidi ja iOS-i programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.