Avaleht : File Types : DLTEMP-fail

.DLTEMP Faililaiend

File TypeUC brauseri ajutine allalaadimisfail

arendajaUCWeb
Populaarsus
3.3 (13 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingN / A

Mis on DLTEMP-fail?

DLTEMP-fail on ajutine allalaaditav fail, mille on loonud Androidi, iOS-i ja Windows Phone'i mobiilne veebibrauser UC Browser. See sisaldab teavet faili mittetäieliku allalaadimise kohta. DLTEMP-failidel saab faili peatatud allalaadimise jätkamiseks klõpsata.

Lisateave

DLTEMP-faile kasutab UC brauser failide allalaadimise jätkamiseks juhul, kui allalaadimine katkestatakse. Kui allalaadimine algab, ilmub DLTEMP-fail koos allalaaditava failiga UC-brauseri allalaadimiste kausta ("UCDownloads").

Kui teie faili allalaadimine katkeb ja te ei pruugi allalaadimist jätkata. Sel juhul saate DLTEMP-faili ja allalaaditava faili kopeerida ning failihalduri abil teise asukohta paigutada. Seejärel kustutage kaks faili kaustast "UCDownloads" ning asetage DLTEMP-fail ja allalaaditav fail tagasi kausta "UCDownloads". Seejärel peaksite saama jätkata allalaadimist katkestusest.

MÄRKUS: UC Browseri töötas algselt välja Hiina ettevõte UCWeb, kuid see kuulub Alibaba Groupile.

DLTEMP-faile avavad programmid
Uuendatud 2 / 15 / 2017

Teave DLTEMP-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .dltemp sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud UC brauseri ajutise allalaadimise failitüüp, failivormingu kirjeldus ning Androidi ja iOS-i programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.