Avaleht : File Types : DESKLINK-fail

.DESKLINK Faililaiend

File TypeTöölaua otsetee

arendajaN / A
Populaarsus
4.1 (14 Hääli)
KategooriaSüsteemi faile
vormingN / A

Mis on DESKLINK-fail?

Fail, mis võimaldab Windowsi kasutajatel luua töölauale otseteid paremklõpsake fail või kaust ja valige Saada → Töölaud (loo otsetee) variant; ei sisalda andmeid, kuid on olemas tühja failina, mis teavitab Windowsi menüüvaliku kuvamisest.

Lisateave

Valides SendTo Menüüvalik otsib Windows kuvatavas menüüs olevate üksuste loendi saamiseks süsteemist konkreetse kasutaja kausta. Näiteks Windows 7-s DESKLINK-fail nimega Töölaud (otsetee loomine). DeskLink on iga kasutaja jaoks salvestatud [kasutaja] / AppData / Roaming / Microsoft / Windows / SendTo / kataloogi. See annab Windowsile märku kuvada menüüvalik Saada → Töölaud (loo otsetee) selle konkreetse kasutaja jaoks.

Muud näited menüüvaliku failidest SendTo hõlmavad järgmist .ZFSENDTOTARGET tihendatud loomiseks .ZIP kaustad ja .MAPIMAIL faili või kausta saatmiseks e-posti teel.

MÄRKUS: Windows ei kuva laiendit ".desklink". DESKLINK-faile toetab Windows 95 ja uuemad versioonid.

Programmid, mis avavad DESKLINK-faile
Uuendatud 8 / 16 / 2010

Teave DESKLINK-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .desklinki sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Faili meeskond on sellel lehel loetletud töölaua otsetee failitüübi, failivormingu kirjelduse ja Windowsi programmid eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.