Avaleht : File Types : DCMF-fail

. DCMF Faililaiend

File TypeDiskCatalogMakeri kataloog

arendajaFujiwara tarkvara
Populaarsus
2.0 (3 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingN / A

Mis on DCMF-fail?

DCMF-fail on kataloogifail, mille on loonud Mac OS X-i kettafailide kataloogimise rakendus DiskCatalogMaker. See sisaldab mitmele kettale salvestatud failide andmebaasi ja seda kasutatakse ühe või mitme plaadi kohta otsitava teabe salvestamiseks. DCMF-failid on sarnased DCM failid, mis pole nii levinud.

Lisateave

Kui saate või leiate DiskCatalogMaker DCMF-faili, saate selle avada ainult DiskCatalogMakeris. Teist vormingut toetavat programmi pole saadaval.

DCMF-i kataloogifail sarnaneb a-ga .DCMD kataloogi, välja arvatud see, et see ei toeta bittkaardipiltide ja videofailide pisipilte. DCMF-faili saate teisendada a .DCMD faili, avades faili DiskCatalogMakeris, valides Fail → Salvesta nimega ...ja seejärel valida salvestamise DCMD-failina.

MÄRKUS: DiskCatalogMakeri versioon on kaasas Roxio Toasti plaatide koostamise tarkvaraga. Seda nimetatakse DiscCatalogMaker RE (Roxio Edition).

Programmid, mis avavad DCMF-faile
Uuendatud 11 / 29 / 2017

DCMF-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .dcmf sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud failitüübi DiskCatalogMaker Catalog failifaili kirjeldus ja Maci programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.