Avaleht : File Types : DCB-fail

. DCB Faililaiend

File TypeVastavuse andmebaasifail

arendajaLexisNexis
Populaarsus
3.7 (3 Hääli)
KategooriaAndmebaasifailid
vormingN / A

Mis on DCB-fail?

Andmebaasifail, mille on loonud kohtuvaidluste haldamise programm Concordance; salvestab andmebaasi struktuuri, kuid ei salvesta tegelikke andmekirjeid; toimib andmebaasi "projektifailina", kuna andmebaas laaditakse avamisel.

Lisateave

Vastavuse andmebaasidesse saab salvestada mitmesuguseid digitaalseid dokumente, sealhulgas e-kirju, Wordi dokumente, PDF-faile ja skannitud paberdokumente. Tarkvara saab dokumente ka indekseerida, nii et neid oleks võimalik otsida. See aitab kaasa kohtuprotsessile, kui peate uurima ja meenutama sadu või tuhandeid dokumente.

Concordance'i andmebaas koosneb tegelikult mitmest erinevast failist. DCB-fail salvestab andmete struktuuri, teised failid aga andmekirjed, indeksid ja muu andmebaasiteabe. Kui DCB-fail avatakse, otsib Concordance muud andmebaasifailid üles ja laadib need automaatselt.

MÄRKUS: DCB tähistab "andmejuhtimisplokki", mis kirjeldab failitüübi funktsiooni, nimelt seda, et andmete struktuuri kontrollitakse DCB-failis.

Programmid, mis avavad DCB-faile
Uuendatud 7 / 18 / 2011

DCB failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .dcb sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud failide tüüp Concordance Database, failivormingu kirjeldus ja Windowsi programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.