Avaleht : File Types : CONFIGPROFILE fail

.KONFIGREERIMINE Faililaiend

File TypeApple'i konfiguratsiooniprofiil

arendajaõun
Populaarsus
4.0 (2 Hääli)
KategooriaSüsteemi faile
vormingN / A

Mis on CONFIGPROFILE-fail?

Maci operatsioonisüsteemi jaoks loodud konfiguratsioonifail; asub Maci platvormil sisalduvas rakenduses System Preferences; sisaldab seadistusteavet, näiteks paroolipoliitikat, Wi-Fi seadeid, juurdepääsuõigusi ja puhverserveri ühenduse teavet.

Lisateave

Konfiguratsiooniprofiili installimiseks laadige see alla (kui see on veebisaidile postitatud) või avage manus (kui see saadeti teile meilisõnumiga), profiil peaks avanema Profiilide eelistustes, klõpsake nuppu Installi

Installitud profiili nägemiseks klõpsake ekraani vasakus ülanurgas Apple'i ikooni ja valige Süsteemi eelistused ... siis klõpsake Profiilid. Teabe vaatamiseks valige loendist Profiilid soovitud profiil. Kui te pole ühtegi konfiguratsiooniprofiili installinud, siis süsteemieelistuste paani Profiilid ei kuvata.

Konfiguratsiooniprofiili eemaldamiseks klõpsake ekraani vasakus ülanurgas Apple'i ikooni ja valige Süsteemi eelistused ... siis klõpsake Profiilid. Valige Profiilidest soovitud profiil, seejärel klõpsake nuppu Kustuta (-).

MÄRKUS: Konfiguratsiooniprofiilid võivad töötada Macis, iPhone'is ja iPadis. Lisateavet iPhone'i ja iPadi konfigureerimisprofiilide kohta vaadake .MOBILECONFIG faili.

Programmid, mis avavad CONFIGPROFILE-faile
moon
Apple'i süsteemi eelistused
Uuendatud 8 / 25 / 2015

Teave failide CONFIGPROFILE kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .configprofile sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud Apple'i konfiguratsiooniprofiili failitüübi, failivormingu kirjelduse ja Maci programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.