Avaleht : File Types : CONFIG fail

.KONFIGEERI Faililaiend

File TypeKonfiguratsioonifail

arendajaN / A
Populaarsus
4.0 (279 Hääli)
KategooriaArendaja failid
vormingtekst

Mis on CONFIG-fail?

CONFIG-fail on konfiguratsioonifail, mida kasutavad erinevad rakendused. See sisaldab lihtteksti parameetreid, mis määratlevad programmi loomise või käitamise seaded või eelistused. Rakenduste konfigureerimiseks viitavad tarkvaraarendusprogrammid CONFIG-failidele sageli.

Lisateave

CONFIG-faili näide on Microsofti oma Veeb.konfig fail, mida saab redigeerida Microsoft Visual Studiosse kaasatud programmi Visual Web Developer abil. See fail sisaldab XML-i konfiguratsiooniteavet, mis kontrollib veebisaidi toimimist, alates üksikutest lehtedest kuni kogu ASP.NET-i rakenduseni.

Kuna CONFIG-failid on salvestatud lihttekstina, saate neid vaadata ja redigeerida tekstiredaktoriga, näiteks Microsoft Notepad. Kuid te ei tohiks CONFIG-faili redigeerida ilma selle sisu teadmata, kuna see võib faili rikkuda ja sellega seotud rakendused talitlushäireid põhjustada.

Programmid, mis avavad CONFIG-faile
Uuendatud 5 / 8 / 2019

Teave CONFIG-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .config sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud konfiguratsioonifaili tüüpi, failivormingu kirjeldust ning Maci ja Windowsi programme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.