Avaleht : File Types : CNC-fail

. CNC Faililaiend

Failitüüp 1CNC tööpingi tee

arendajaDenford
Populaarsus
3.3 (16 Hääli)
KategooriaCAD-failid
vormingN / A

Mis on CNC-fail?

CNC-fail on rajafail, mille on loonud QuickCAM Pro - programm, millega luuakse freesiteed 3D-osade töötlemiseks freesmasinas. See sisaldab teejuhiseid 3D-osa lõikamiseks CNC-freesmasina abil. CNC-faile saab luua 3D-mudelitest või 2D-piltidest.

Lisateave

CNC-freespinke kasutatakse materjali eemaldamiseks objektilt pöördlõikurite abil. Neid masinaid juhivad arvutid, et täita eelnevalt programmeeritud masinakontrolli käske. CNC-faili on loonud QuickCAM Pro, et see sisaldaks rada, mis laaditakse CNC-freesmasinasse selle freesimise suunamiseks.

MÄRKUS: CNC tähistab arvuti arvjuhtimist.

CNC-faile avavad programmid
Uuendatud 5 / 4 / 2017

Failitüüp 2PartMasteri CNC-fail

arendajaDolphin Cad Cam
Populaarsus
3.0 (5 Hääli)
KategooriaCAD-failid
vormingBinaarne

CNC-failide ühendus 2

Dolphin PartMasteri loodud CAD-fail, CAD / CAM-rakenduste komplekt, mida kasutatakse komponentide kujundamiseks ja tootmiseks; salvestab tööosa, näiteks puuri, tööosa koordinaadid valmistatud detaili loomiseks; saab tarkvaras visuaalselt simuleerida.

Lisateave

CNC-faile ei saa otse masinaseadmetel kasutada, kuna konkreetsed tööpinkide kontrollerid ei tunne neid ära. Seetõttu tuleb CNC-failid postprotsessori abil järeltöödelda (Dpost.exe) partMasteri juurde kuuluv programm. Postprotsessor loob tööriista rajaandmete (TPD) failid, mida saab tõlkida tööpingis kasutatavasse vormingusse.

MÄRKUS: CNC-failid loob PartMaster CAM (Dcam.exe), mis on üks PartMasteri rakenduste komplektiga pakutavatest programmidest.

CNC-faile avavad programmid
Uuendatud 5 / 19 / 2011

CNC-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .cnc sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.