Avaleht : File Types : CGR-fail

.CGR Faililaiend

Failitüüp 1CATIA graafilise kujutise fail

arendajaDassault Systemes
Populaarsus
3.6 (7 Hääli)
KategooriaCAD-failid
vormingN / A

Mis on CGR-fail?

Toote kujundamiseks kasutatud CAD-rakenduse CATIA loodud CAD-fail; salvestab kujunduse visualiseerimise (.KATPART or .KASUTOOTMINE), kuid kõigi CAD-andmete asemel salvestatakse ainult mudeli vaatamiseks vajalik geomeetriline teave.

Lisateave

CGR-faile kasutatakse kujunduse mustandite ülevaatamiseks saatmiseks. Neid saab lisada ka Adobe'i . PDF dokumendid, kasutades Adobe Acrobati Pro Extended versiooni.

Programmid, mis avavad CGR-faile
Uuendatud 9 / 13 / 2011

Failitüüp 2Quest3D kanalirühma fail

arendajaAct-3D
Populaarsus
1.5 (2 Hääli)
KategooriaSeadete failid
vormingBinaarne

.CGR-failide ühendus 2

3D3-programmide loomiseks kasutatud mootori QuestXNUMXD loodud fail, mis on nüüd lõpetatud; sisaldab rühma "kanaleid" või omadusi objektide, mudelite, pindade, tekstuuride, omaduste ja animatsioonide voo ja kuvamise jaoks; kasutatakse toodete visualiseerimiste, mängude, õpetuste, animatsioonide, kasutajaliideste ja ümbritsevate keskkondade salvestamiseks.

Lisateave

CGR-failid salvestatakse alati koos täiendustega .IGR failid, mis sisaldavad kanalite asukohta Quest3D kanaligraafiku paigutuspaanil. Kui IGR-failid puuduvad, kasutavad kanalid vaikeasetust ja neid võib olla raske vaadata.

MÄRKUS: CGR-faile kasutatakse sellistes mängudes nagu Audiosurf, Leo ja The Endless Forest.

Programmid, mis avavad CGR-faile
Windows
Act-3D Quest3D
Autodesk 3ds Max 2020
Audiosurf
Uuendatud 12 / 7 / 2018

Teave CGR-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .cgr sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.