Avaleht : File Types : CDR-fail

.CDR Faililaiend

Failitüüp 1CorelDRAW pildifail

arendajaCorel
Populaarsus
3.9 (424 Hääli)
KategooriaVektorpildifailid
vormingBinaarne

Mis on CDR-fail?

CDR-fail on joonis (või vektorpilt), mis on loodud CorelDRAW, vektorillustratsiooni ja lehe küljendusprogrammiga. See sisaldab dokumenti, mis sisaldab teksti, jooni, kujundeid, pilte, värve ja efekte. CDR-faile kasutatakse erinevat tüüpi dokumentide loomiseks, nagu kirjad, brošüürid, tabloidid, ümbrikud, postkaardid, veebilehed ja veebibännerid.

Lisateave

.Cdr-faili ekraanipilt rakenduses CorelDRAW 2019

CDR-fail on avatud CorelDRAW 2019-s

CDR-fail on CorelDRAW loodud peamine failitüüp. Kui salvestate dokumendi CDR-vormingus, loob CorelDRAW dokumentide sisu salvestamiseks CDR-faili. CDR-faili saate salvestada valides Fail → Salvesta.

Kui leiate oma arvutis CDR-faili, on see tõenäoliselt CorelDRAW loodud joonis. Kuna CDR-failid salvestatakse Coreli tarkvara poolt kasutatavas vormis, ei toeta seda vormingut paljud pilditöötlusprogrammid. CDR-faili saate siiski eksportida CorelDRAW-sse teistesse populaarsematesse vormingutesse, näiteks . PDF, . JPG, . PNG, . BMPja .AI.

CDR-faili saate mallina salvestada, kui soovite dokumendi paigutust uuesti kasutada. Malli loomiseks valige Fail → Salvesta mallina .... CorelDRAW salvestab malli a-na .CDT faili.

CorelDRAW on lisatud CorelDRAW Graphics Suite'i koos järgmiste rakendustega:

  • Corel FOTO-VÄRV - Digitaalfotode pilditöötlusrakendus
  • Corel CAPTURE - ühe klõpsuga ekraani püüdmise utiliit
  • Corel CONNECT - sisseehitatud sisu korraldaja
  • Coreli fondihaldur - utiliit fontide haldamiseks
CDR-faile avavad programmid
Uuendatud 5 / 10 / 2019

Failitüüp 2Raw Audio CD andmed

arendajaN / A
Populaarsus
3.6 (34 Hääli)
KategooriaHelifailid
vormingBinaarne

.CDR-failide ühendus 2

CD-heliriba, mis on CD-lt arvuti kõvakettale eraldatud või "rippitud"; sarnane a .AIF or .WAV fail, kuid ei sisalda sama päise teavet; erinevate heliprogrammide poolt tunnustatud.

CDR-faile avavad programmid
Uuendatud 2 / 17 / 2012

Failitüüp 3Macintoshi DVD / CD Master

arendajaN / A
Populaarsus
3.5 (34 Hääli)
KategooriaKetta pildifailid
vormingBinaarne

.CDR-failide ühendus 3

Plaadi pilt loodud Macintoshi arvutis sisseehitatud Disk Utility programmi abil; võib sisaldada mitu kausta ja faili ühes plaadifailifailis, mille saab CD-le kirjutada; sarnane an . ISO Windowsi arvutis loodud fail.

Lisateave

Apple Disk Utility abil .cdr-faili loomiseks valige kõigepealt suvand "Teisenda", seejärel avage olemasolev plaadifail. Järgmisena valige menüüst Image Format "DVD / CD master" ja klõpsake "Save".

MÄRKUS: Kui Windowsi arvutis ei avata ".cdr" faili, võib faili avamine olla võimalik, muutes faililaiendi ".cdr" asemel ".iso".

CDR-faile avavad programmid
Uuendatud 12 / 2 / 2010

Failitüüp 4Andmete hankimise krahhi andmefail

arendajaBosch
Populaarsus
2.7 (21 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingN / A

.CDR-failide ühendus 4

Sisaldab sündmuste andmesalvesti (EDR) teavet autodelt, millele on installitud krahhiandmete hankimise (CDR) seade; salvestab auto anduritest genereeritud sündmused.

CDR-faile avavad programmid
Windows
Boschi krahhide andmete otsimise süsteemi tarkvara
Uuendatud 5 / 20 / 2009

Teave CDR-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .cdr-järelliitega fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.