Avaleht : File Types : BUD-fail

.PAKKU Faililaiend

File TypeBinaarprinteri kirjeldusfail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
2.8 (4 Hääli)
KategooriaSüsteemi faile
vormingBinaarne

Mis on BUD-fail?

Binaarfail, mille on loonud Windowsi operatsioonisüsteem printerisse dokumentide saatmisel Microsoft Windows 2000 või XP abil; suurendab spooler prindidraiveri efektiivsus; kõige sagedamini loodud .GPD faile, nii et kui GPD parserit värskendatakse, tuleb seotud BUD-fail uuesti luua.

Lisateave

Enamik kasutajaid näevad seda faili ainult seetõttu, et neil on trükiviga. Viga ilmneb tavaliselt pärast uue installimist OEM printeridraiver, hoolduspakett, mis värskendab Unidrv.dll fail, süsteemivärskendus või printeri käigultparandus serveris Windows 2000 või Windows 2003 serveris. BUD-failile tuleb anda aeg (kuni mitu tundi) edukaks taastootmiseks, muidu võib kasutaja saada sõnumi, mis ütleb, et prindijärjekord on täis, kui nad midagi printida üritavad.

Ühised BUD-i failinimed

mxdwdui.bud - Windows Vista ja Windows 7 juurde kuuluv vaikeprinteri kirjeldusfail, mis asub C: / Windows / System32 / spool / drivers / x64 / 3 kataloog.

Programmid, mis avavad BUD-faile
Uuendatud 8 / 19 / 2013

BUD-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .bud sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Faili meeskond on sellel lehel loetletud binaarprinteri kirjelduse failitüübi, failivormingu kirjelduse ja Windowsi programmid eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.