Avaleht : File Types : BPLX-fail

.BPLX Faililaiend

File TypePuurkaevu XML-fail

arendajaAlamsaidi elektroonika
Populaarsus
3.0 (3 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingXML

Mis on BPLX-fail?

BPLX-fail sisaldab puurplaani, mille on loonud Androidi ja iOS-i jaoks mõeldud rakendus Subsite Field Scout, mida kasutatakse suunavate igavate tööde kavandamiseks ja nendest teatamiseks. See salvestab puurimisteavet, näiteks kasulikke ristumisi ning sisenemispunktide kaugust ja sügavust, teekonnapunkte, tasulisi algusi ja lõppu ning väljumispunkte. BPLX-failid on salvestatud kausta XML formaadis.

Lisateave

Suunapuurimist nimetatakse ka horisontaalsuunas puurimiseks (HDD). See on meetod kaablite, kanalite või maa-aluste torude paigaldamiseks mööda maa-alust aukude rada. Rakendus Field Scout võimaldab teil puurimise efektiivsuse parandamiseks kavandada puurimisteid ja neist aru anda. Kuna seda on võimalik kasutada mobiilseadmete jaoks, saab rakendust kasutada GPS-i abil mööda radu kõndimiseks ja seejärel kava jagamiseks teistega, laadides selle üles Commander 7 HDD juhtnupule.

MÄRKUS: Subsite Electronics on Charles Machine Works'i ettevõte.

Programmid, mis avavad BPLX-faile
Uuendatud 4 / 24 / 2018

BPLX-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .bplx sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Faili meeskond on sellel lehel loetletud Bore Plan XML-failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Androidi ja iOS-i programmid eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.