Avaleht : File Types : AUTOMATICDESTINATIONS-MS fail

.AUTOMAATILISED Sihtkohad-MS Faililaiend

File TypeWindowsi hüppeloendi fail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
2.8 (9 Hääli)
KategooriaSüsteemi faile
vormingBinaarne

Mis on fail AUTOMATICDESTINATIONS-MS?

AUTOMATICDESTINATIONS-MS on hüppeloendi fail, mida kasutab Windows 7, Microsoft Windowsi operatsioonisüsteem. See sisaldab teavet kasutatava rakenduse kohta, mis on kinnitatud kasutaja tegumiribale, ajatemplid ja üksuste (dokumentide, veebilehtede, piltide jms) teed, millele on hiljuti juurde pääsenud kasutaja tegumiribale kinnitatud programm.

Lisateave

Funktsioon Jump List võeti kasutusele Windows 7-s ja võimaldab teil kiiresti kuvada üksusi, mida hiljuti muutis teie tegumiribale kinnitatud programm, lihtsalt paremklõpsates ikooni. Kui paremklõpsate tegumiribal kinnitatud programmi ikooni, kuvatakse programmi kohal hüpikloend. Näiteks kui Windows Media Player on kinnitatud teie tegumiribale ja olete hiljuti mitu vaadanud . JPG pilte, ilmuvad need siis, kui vaatate programmi hüppelisti. Sama kehtib veebibrauserite nagu Internet Explorer või Google Chrome kohta, kuid piltide asemel näitab see tõenäoliselt hiljuti vaadatud veebisaite.

Fail AUTOMATICDESTINATIONS-MS luuakse, kui kasutate tegumiribale kinnitatud programmi. Selle konkreetse faili ja ajatempli tee salvestatakse faili AUTOMATICDESTINATIONS-MS, millele Windows 7 OS viitab, kui kasutaja paremklõpsab kinnitatud programmi.

Tõenäoliselt ei näe te kunagi faili AUTOMATICDESTINATIONS-MS, kuna sellele viitab OS, kuid kui peate faili navigeerima, asub see järgmises kataloogis:

Kasutajad /% USERNAME% / AppData / Roaming / Microsoft / Windows / Recent / AutomaticDestinations

Programmid, mis avavad faile AUTOMATICDESTINATIONS-MS
Uuendatud 2 / 21 / 2017

Teave AUTOMATICDESTINATIONS-MS-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on sufiksiga * .automaticdestinations-ms fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud Windowsi hüpikloendi failitüübi, failivormingu kirjelduse ja Windowsi programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.